Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/9/2016

JUNIOR MARKETING ASSISTANT

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Λόγω ανάπτυξης - επέκτασης των δραστηριοτήτων της & μετά από απαίτηση μεγάλου εταιρικού πελάτη, η εταιρεία μας ζητά να στελεχώσει το τμήμα Marketing & Επικοινωνίας με τέσσερις (4) νέους υποψηφίους.

Οι ενέργειές της AZ Advertising προσανατολίζονται στον κλάδο του Marketing, των Πωλήσεων & της Επικοινωνίας, καθώς θα αναλαμβάνει την διεξαγωγή διαφημιστικών καμπανιών για λογαριασμό σημαντικών πελατών στον τομέα των φιλανθρωπιών.

Αρμοδιότητες

-Υποστήριξη στην υλοποίηση των διαφημιστικών προγραμμάτων & των προωθητικών ενεργειών
- Αύξηση αναγνωρισιμότητας του πελάτη
- Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

- Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
- Αναλυτική σκέψη & ικανότητα στην επίτευξη στόχων
- Ευελιξία & Προσαρμοστικότητα
- Ευχάριστη & δυναμική προσωπικότητα
- Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση επιθυμητή

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει

- Ξεκάθαρες ευκαιρίες εξέλιξης & προσωπικής ανάπτυξης
- Δελεαστικές αμοιβές & υψηλά bonus
- Ευχάριστο & νεανικό περιβάλλον