Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2015

Business Advisor (Σέρρες-κωδ.1264ΒΑ)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

 Business Advisor

Η ICAP, για λογαριασμό πελάτη της που είναι πολυεθνική εταιρεία στο χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά στελέχη εξωτερικών πωλήσεων για την περιοχή των Σερρών.

Περιγραφή Θέσης:

Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την μέσω επισκέψεων προσέλκυση Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

·         Επιθυμητή κατοχή πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ
·         Επιθυμητή η εμπειρία σε πωλήσεις ή στην εξυπηρέτηση πελατών
·         Επαφή με την τεχνολογία
·         Εξοικείωση με τους Η/Υ
·         Ενθουσιώδης προσωπικότητα με ισχυρό προσανατολισμό προς τον πελάτη
·         Απαραίτητη η κατοχή ιδιωτικού μεταφορικού μέσου

Παροχές

Ικανοποιητικό μισθό, μπόνους, προοπτικές εξέλιξης και χρηματική αποζημίωση χρήσης του ιδιωτικού μεταφορικού μέσου που θα πρέπει ο υποψήφιος να χρησιμοποιεί.

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.