Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/02/2016

Στελέχη Τηλεφωνικής Ενημέρωσης για Εκπαιδευτικά Προγράμματα

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεγάλος Όμιλος Παροχής Εκπαίδευσης, ζητά να προσλάβει για την πόλη της Θεσσαλονίκης, Στελέχη Τηλεφωνικής Ενημέρωσης για Εκπαιδευτικά Προγράμματα.

Αρμοδιότητες

- Τηλεφωνική προσέγγιση για τη διερεύνηση των εκπαιδευτικών αναγκών και την ενημέρωση για τα εκπαιδευτικά προγράμματα συγκεκριμένου πελατολογίου!

- Το κλείσιμο ραντεβού στα γραφεία του οργανισμού για περισσότερη ενημέρωση (Δεν αφορά πωλήσεις)

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα

- Άριστες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

- Εργατικότητα, πειθώ, δυναμισμός, και ομαδικό πνεύμα

- Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και την επίτευξη των στόχων

- Προϋπηρεσία σε Call Center εξερχόμενων κλήσεων

- Προϋπηρεσία στον εκπαιδευτικό κλάδο και πτυχίο Κολεγίου / ΤΕΙ / ΑΕΙ θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα

Παροχές

Προσφέρονται

- Ευχάριστο και νεανικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης

- Πλήρης απασχόληση και μηνιαίος μισθός