Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/11/2014

Σύμβουλος Πωλήσεων Τμήματος Τεχνολογίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η θέση αφορά εποχιακή απασχόληση κατά την περίοδο των Χριστουγέννων.

Αρμοδιότητες
• Οργάνωση του τομέα ευθύνης με στόχο την παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης στους πελάτες του καταστήματος
• Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας
• Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και διαρκής ενημέρωση για τις εξελίξεις της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

• Άριστη γνώση των προϊόντων του τμήματος
• Προϋπηρεσία 6-12 μήνες σε κατάστημα λιανικής
• Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)

Επιθυμητά Προσόντα
• Υπευθυνότητα και Ομαδικό πνεύμα
• Αυτοπαρακίνηση και Ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων
• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

Παροχές

• Ελκυστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών
• Εκπαίδευση
• Άριστο περιβάλλον εργασίας σε μοντέρνα καταστήματα