Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/12/2015

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος (Ref. 2704)

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του ομίλου ICAP του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions για λογαριασμό πελάτη της, ασφαλιστικής εταιρείας, αναζητά στελέχη για την κάλυψη της θέσης:

Απαραίτητα Προσόντα

Αρμοδιότητες:

  • Εύρεση και ανάπτυξη νέων πελατών
  • Συνάντηση με υποψήφιους πελάτες και διερεύνηση των επενδυτικών τους αναγκών
  • Παρουσίαση επενδυτικών επιλογών, σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών

Παροχές

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απόφοιτοι λυκείου και άνω
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή ή στο χώρο των πωλήσεων
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (word, excel)
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες