Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/2/2016

Promoter (έδρα Σέρρες) (κωδ. θέσης: 722/58113)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής καπνικής εταιρίας αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

·      Επισκέψεις σε σημεία πώλησης και προώθηση των προϊόντων ως εκπρόσωπος της εταιρίας

·      Παρακολούθηση ανταγωνισμού

·      Reporting

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ ΤΕΙ / ΑΕΙ

·      Προϋπηρεσία ένα (1) με τρία (3) χρόνια σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή

·      Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορική και γραπτή επικοινωνία

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

·      Ευχάριστη προσωπικότητα

·      Ομαδικό πνεύμα

·      Ευελιξία

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον