Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/10/2015

Υπεύθυνος Βάρδιας Τυποποίησης – Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας που δραστηριοποιείται στο χώρο των τροφίμων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

·         Διαχείριση & τήρηση προγράμματος συσκευασίας

·         Προετοιμασία μηχανών συσκευασίας

·         Οργάνωση συσκευασίας

·         Συντήρηση μηχανών

·         Διαχείριση αποθήκης και έλεγχος αποθεμάτων

·         Παρακολούθηση ποιότητας συσκευασίας και δειγμάτων

·         Συνεργασία με τμήματα παραγωγής, ποιοτικού ελέγχου & αποθήκης έτοιμων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

·         Πτυχίο ΤΕΕ ή Τ.Ε.Ι. Μηχανολόγου – Ηλεκτρονικού επιθυμητό

·         Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών για κάτοχο ΤΕΙ και 5 ετών για απόφοιτο ΤΕΕ, στη συσκευασία τροφίμων ιδανικά ή στην παραγωγή τροφίμων (λειτουργία και συντήρηση μηχανών)

·         Καλή γνώση Η/Υ (Excel, Windows)

·         Πολύ καλή γνώση Αγγλικών. Θα εκτιμηθεί η γνώση τεχνικής ορολογίας και προγενέστερης επικοινωνίας με το εξωτερικό

·         Επιθυμητή η γνώση Ιταλικών

·         Υπευθυνότητα, ομαδικότητα και ικανότητα διοίκησης

·         Επιθυμητή η εμπειρία διαχείρισης ομάδας

·         Βιβλιάριο υγείας επισιτιστικών επαγγελμάτων

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας