Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/02/2016

ACCOUNT MANAGER

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Διαφημιστική εταιρεία με δραστηριότητα από το 1994 στον χώρο της προώθησης πωλήσεων και με πανελλαδική  εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και τοπικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης - Account Manager.

Περιγραφή θέσης

Φροντίζει για την οργάνωση και αποτελεσματική διαχείριση του κάθε project σύμφωνα με την εμπορική πολιτική της εταιρείας λαμβάνοντας υπόψη τις προδιαγραφές του κάθε έργου.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα Προσόντα

- Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. / T.E.I. , με κατεύθυνση Διοίκησης Επιχειρήσεων  / Marketing.

- Εμπειρία σε ανάλογη θέση , έχοντας στην ευθύνη του, projects μεσαίων και μεγάλων λογαριασμών.

- Πολύ καλά Αγγλικά – Πολύ καλή γνώση MS Office

- Ικανότητες Διαπραγμάτευσης – Οργάνωσης – Επικοινωνίας και Ομαδικότητας

- Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (για άνδρες υποψηφίους)

- Άδεια Οδήγησης και κάτοχος αυτοκίνητου , θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

- Πλήρη και μόνιμη απασχόληση

- Συμμετοχή στο ετήσιο πλάνο στοχοθέτησης και μπόνους

- Πλήρη Ασφαλιστική κάλυψη

- Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

- Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας